ورود به سیسکو نت سان

کلمه عبور را فراموش کرده ام
ورود/ثبت نام
کاربر جدید هستید؟ ثبت نام
سبد خرید
0

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-BX40U-I

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

9 در انبار

مقایسه
  • ali sofla فروش توسط

  • ali sofla بسته بندی و ارسال توسط

  • آماده ارسال از انبار

    • ٧ روز ضمانت بازگشت
    • تضمین بهترین قیمت
    • ضمانت اصل بودن کالا
    • تحویل اکسپرس
    • پرداخت در محل

    نقد و بررسی

    مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-BX40U-I

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-BX40U-I

    ماژول فیبر نوری سیسکو با پارت نامبر SFP-10G-BX40U-I در ابعاد ۷*۱۲*۵۵ میلی متر با وزن ۲۶ گرم تولید شده و با قیمت مقرون به صرفه در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. این ماژول فیبر نوری داری طول موج ۱۳۳۰ نانومتر بوده و از حداکثر فاصله ۴۰ کیلومتر برخوردار است و نوع فیبر در آن SMF می باشد. ماژول فیبر نوری سیسکو داری کانکتور LC بوده و با سرعت ۱۰٫۳ گیگابیت بر ثانیه قادر است تمامی اطلاعات را انتقال بدهد.

    مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-BX40U-I :

    • نام محصول : SFP-10G-BX40U-I
    • نرخ انتقال اطلاعات : ۱۰٫۳ گیگابیت بر ثانیه
    • نوع ماژول : SFP
    • حداکثر فاصله : ۴۰ کیلومتر
    • تکنولوژی ارتباطی : wired
    • طول موج : ۱۳۳۰ نانومتر
    • ولتاژ : ۳٫۳ ولت
    • نوع کانکتور : LC simplex
    • نوع فیبر : SMF
    • ابعاد ماژول فیبر نوری سیسکو : ۷*۱۲*۵۵ میلی متر
    • وزن : ۲۶ گرم

    نقد و بررسی‌ها

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-BX40U-I”

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *