ورود به سیسکو نت سان

کلمه عبور را فراموش کرده ام
ورود/ثبت نام
کاربر جدید هستید؟ ثبت نام
سبد خرید
0

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER-S

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

مقایسه
  • ali sofla فروش توسط

  • ali sofla بسته بندی و ارسال توسط

  • آماده ارسال از انبار

    • ٧ روز ضمانت بازگشت
    • تضمین بهترین قیمت
    • ضمانت اصل بودن کالا
    • تحویل اکسپرس
    • پرداخت در محل

    نقد و بررسی

    مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER-S

    ماژول فیبر نوری Cisco SFP-10G-ER-S

    ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER-S دارای طول موج ۱۵۵۰ نانومتر می باشد و از حداکثر فاصله ۴۰ کیلومتر برخوردار است. نوع فیبر در این ماژول SMF بوده و مجهز به کانکتور Dual LC می باشد. ماژول فیبر نوری سیسکو با سرعت ۱۰ گیگابیت بر ثانیه قادر است تمامی اطلاعات را انتقال دهد و از استاندارد IEEE 802.3z برخوردار است. این محصول با کیفیت ساخت عالی و بدنه ی مقاوم در بازار تجهیزات شبکه با قیمت مقرون به صرفه به فروش می رسد.

    مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER-S :

    • نام محصول : SFP-10G-ER-S
    • نرخ انتقال اطلاعات : ۱۰ گیگابیت بر ثانیه
    • نوع ماژول : SFP
    • نوع تکنولوژی ارتباطی : Wired
    • طول موج ماژول فیبر نوری سیسکو : ۱۵۵۰ نانومتر
    • حداکثر فاصله : ۴۰ کیلومتر
    • نوع فیبر : SMF
    • نوع کانکتور : Dual LC
    • استاندارد : IEEE 802.3z
    • ولتاژ: ۳٫۳ ولت
    • مصرف برق : ۱ وات

    نقد و بررسی‌ها

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER-S”

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *