ورود به سیسکو نت سان

کلمه عبور را فراموش کرده ام
ورود/ثبت نام
کاربر جدید هستید؟ ثبت نام
سبد خرید
0

مودم هواوی Huawei HG8245A ONT

شناسه محصول: مودم هواوی Huawei HG8245A ONT دسته: , برچسب:

۷۵۰,۰۰۰ تومان

3 در انبار

مقایسه
  • ali sofla فروش توسط

  • ali sofla بسته بندی و ارسال توسط

  • آماده ارسال از انبار

    • ٧ روز ضمانت بازگشت
    • تضمین بهترین قیمت
    • ضمانت اصل بودن کالا
    • تحویل اکسپرس
    • پرداخت در محل

    نقد و بررسی

    مودم های فیبرنوری یا ONT های برند HUAWEI سری Echolife انتخابی مناسب برای استفاده در شبکه های FTTH برای فراهم آوردن پهنای باند گسترده ی مورد نیاز برای دفاتر اداری کوچک و مصارف خانگی (مجتمع های مسکونی) میباشند.این مودم ها با استفاده از تکنولوژی GPON ، دارا بودن پورت های FE/GE و Pots و امکان دسترسی وایرلس ، پهنای باند بالا را برای کابران فراهم می اورند.

     امروزه با توجه به نیاز جامعه به تکنولوژی ، تقاضای آن‌ها برای داشتن اینترنت با پهنای باند بالا افزایش یافته است.

    ✅ تماشای کانال‌های تلویزیونی Full HD متعدد
    ✅ آپلود و دانلود فایل‌های چندرسانه‌ای
    ✅استفاده از سرویس‌های Peer-to-Peer
    ✅ بازی‌های آنلاین
    ✅ استفاده از شبکه‌های اجتماعی، اشتراک گذاری داده‌ها ، همه و همه منجر به ایجاد نیاز به ظرفیت بالا در اینترنت شده و فیبر نوری پاسخی قطعی به این تقاضاهای جامعه خواهد بود.

    🔻یکی از راه‌های ارائه فیبر به مشترکین استفاده از تکنولوژی ‏GPON(Gigabit Passive Optical Network)‎ است.

    ⁉گرچه فناوری‌های دیگری نیز قادر هستند زمینه FTTH (فیبر تا منازل) را فراهم کنند اما به‌طور کلی تکنولوژی GPON قوی‌ترین کاندیدا برای استفاده گسترده می باشد.

    یکی از تولید کنندگان تجهیزات تکنولوژی Gpon شرکت huawei بوده که همواره در این زمینه پیشرو بوده و محصولات بسیار با کیفیتی را روانه بازار کرده است.

    شرکت مبتکر ارتباطات موج سوم ، بزرگترین تامین کننده تجهیزات هواوی در ایران همواره در حوزه تکولوژی های تخصصی مخابراتی پیشرو بوده و علاوه بر تامین تجهیزات ، به عنوان طراح ،مشاور و مجری پروژه های فیبر نوری فعالیت داشته است.

    Huawei EchoLife HG8245A ONT

    Routing-type ONT,۴FE+2POTS+1WIFI+1USB,support QoS、Security、Power Saving、Multicast、Layer 3 Features、WIFI、USB and Smart O&M.

     

    • Huawei HG8245A Optical Network Terminal
    • GPON ONT, 4*FE+2*POTS+1*USB, with WiFi
    • Support IPv4 and IPv6 dual stack
    • Support H.248 and SIP
    • Connector type SC/UPC
    • With internal antenna
    • Coming with C+ SFP Module
    • Can be configured by OLT or Web or NMS
    • HG8245A coming with English GUI
    • Suitable for home and SOHO users
    • Support 802.11n, 300Mbps WLAN
    • Routing function supported
    • Packing dimension : 260*210*8mm
    • Gross Weight : about 0.8kg

     

    Huawei EchoLife HG8245A optical network terminal (ONT) is a high-end home gateway in Huawei FTTx solution. By using GPON technology, ultra-broadband access is provided for home and SOHO users. The HG8245A provides four FE Ethernet ports, two POTS ports and one USB Port, HG8245A has Wi-Fi function, support 802.11b/g/n

     

    نقد و بررسی‌ها

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مودم هواوی Huawei HG8245A ONT”

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *